Domek na odludziu


Chociaż wiele szwedzkich drewnianych domków i stodół słynie z pomalowanych w charakterystycznym odcieniu czerwieni, nie ma historii tego koloru na wyspach archipelagu Luleå w północnej Szwecji.

Zamiast tego Bornstein Lyckefors wybrał kolor, który według niego nadałby budynkowi własną tożsamość, ale który również dobrze komponowałby się z drzewami iglastymi, drzewami liściastymi i trawami, które go otaczają.

Wyspa Kallaxön jest całkowicie niezagospodarowana, bez dróg i bieżącej wody, ale rodzina klienta ma tam dom weekendowy od pięciu pokoleń.

Źródło: https://www.bornsteinlyckefors.se/

dom bez pozwolenia na budowę_1 dom bez pozwolenia na budowę_2 dom bez pozwolenia na budowę_3 dom bez pozwolenia na budowę_4 dom bez pozwolenia na budowę_5 dom bez pozwolenia na budowę_6 dom bez pozwolenia na budowę_7 dom bez pozwolenia na budowę_8 dom bez pozwolenia na budowę_8a dom bez pozwolenia na budowę_8b dom bez pozwolenia na budowę_8c dom bez pozwolenia na budowę_8d dom bez pozwolenia na budowę_8e dom bez pozwolenia na budowę_8f dom bez pozwolenia na budowę_9 dom bez pozwolenia na budowę_10 dom bez pozwolenia na budowę_11