Dom w kształcie trójkąta, domek bez pozwolenia budowę


Prefabrykowane domki Koto nie tylko wprowadzają elegancki, minimalistyczny design na rynek mieszkaniowy, ale także nowy sposób życia.
Nazwany na cześć tradycyjnego fińskiego słowa “przytulny w domu”, Koto to brytyjski projekt prefabrykowanych domków założony przez duet projektantów mąż i żona, Johnathon i Zoe Little. Po spędzeniu ostatniej dekady w Oslo, gdzie Johnathon pracował dla Snøhetta, para była zachwycona minimalną estetyką skandynawskiego wzornictwa, a także zdrową równowagą między życiem zawodowym a prywatnym promowanym w tym regionie. W szczególności, Littles byli zachwyceni nordycką koncepcją Friluftsliv, wyrażenie, które przekłada się na “życie na otwartym powietrzu”. Wszystkie te elementy dodały inspiracji do stworzenia tego projektu.

Źródło: https://kotodesign.co.uk/

mały dom bez pozwolenia na budowę_1 mały dom bez pozwolenia na budowę_2 mały dom bez pozwolenia na budowę_3 mały dom bez pozwolenia na budowę_4 mały dom bez pozwolenia na budowę_5 mały dom bez pozwolenia na budowę_6 mały dom bez pozwolenia na budowę_7 mały dom bez pozwolenia na budowę_8 mały dom bez pozwolenia na budowę_9 mały dom bez pozwolenia na budowę_10 mały dom bez pozwolenia na budowę_11